SPRZYJAJĄCA KONIUNKTURA

CORAZ LEPSZA KONIUNKTURA DLA NAS NA RYNKU :                                                                             ...

Zobacz wszystkie

Więcej


DYWERSYFIKACJA DOCHODÓW

DYWERSYFIKACJA DOCHODÓW                                                                                                                                                                     ...

Zobacz wszystkie

Więcej


SWOBODA FINANSOWA

ZWRÓĆ SWOJĄ UWAGĘ NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ :   Zostań przedsiębiorcą-  Największą grupą „self made” milionerów  – czyli ludzi, którzy sami doszli do swojego bogactwa, są przedsiębiorcy. To ludzie, którzy założyli firmy i rozwinęli je do takiego ...

Zobacz wszystkie

Więcej


CO ROBIĆ ?

GDZIE SZUKAĆ DLA SIEBIE SZANS DO ZMIAN NA LEPSZE ŻYCIE ?                                                                                                                                            ...

Zobacz wszystkie

Więcej


CZEGO SZUKASZ ?

                                PYTANIA DO CIEBIE...    Myślisz o swoich zarobkach?  Myślisz często o swoich wydatkach?  Rozmyślasz o standardzie życia?   CZEGO DOKŁADNIE SZUKASZ?!  NIE MASZ PEWNOŚCI?  Szukasz pracy? Czy szukasz dobrego pomysłu na aktywność zawodową, kapitału, zaplecza?  Czy może szukasz pomysłu na ...

Zobacz wszystkie

Więcej


SWOBODA FINANSOWA


ZWRÓĆ SWOJĄ UWAGĘ NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ :

 

  • Zostań przedsiębiorcą- 

Największą grupą „self made” milionerów  – czyli ludzi, którzy sami doszli do swojego bogactwa, są przedsiębiorcy. To ludzie, którzy założyli firmy i rozwinęli je do takiego rozmiaru, że mogli je później sprzedać, lub zostać tylko właścicielami. Dzięki kreowaniu wartości dla drugiego człowieka i rozwiązywaniu jego problemów, stali się bogaci.

"Większe pieniądze zarobisz jedynie poprzez stworzenie większej wartości".  Steve Grounds

                        

                                                               PROMUJEMY PRZEDSIEBIORCZOŚĆ :

 

 

                  

                                                                                     

 

 

  • Zamiast rezygnować z pracy, rozpocznij biznes po godzinach

Największym błędem jest rzucanie pracy, bez zapewnienia sobie bezpieczeństwa finansowego. Aby „bezpiecznie” przejść z pracy etatowej na biznes, załóż go najpierw po godzinach.

Możesz poświęcić codziennie kilka godzin na tworzenie własnej, wymarzonej przyszłości – zamiast oglądać telewizję lub czytać gazety. Jest mnóstwo okazji, aby zacząć działać i myśleć jak przedsiębiorca. 

To co najważniejsze w tym, to stopniowa zmiana myślenia z „etatowej” na przedsiębiorczą oraz tworzenie źródeł stałego dochodu.

 

  • Zrozum, czym są aktywa i pasywa

Aktywa to, jak mówi Kiyosaki – wszystko, co wkłada pieniądze do Twojej kieszeni. Pasywa – to, co je zabiera. Gromadzenie aktywów i unikanie pasywów to najprostsza droga do wolności finansowej i bogactwa.

 

  • Spraw, by pieniądze dla Ciebie pracowały

Zamiast trzymać pieniądze „w skarpecie”, inwestuj je. W zależności od wieku i ryzyka, jakie potrafisz podjąć, wybierz takie narzędzia inwestycyjne, które będą zarabiały dla Ciebie.

 

  • Unikaj złego długu, pokochaj dobry dług

Zły dług to każdy kredyt, zaciągnięty na przyjemności. Np. na telewizor. Dobry dług to taki, którego celem jest pozyskanie pieniędzy. To dźwignia finansowa, która pozwala, aby obce pieniądze pracowały na Ciebie równie ciężko, jak Twoje własne. 

 

  • Myśl jak osoba wolna finansowo

Aby zostać milionerem, trzeba najpierw myśleć jak milioner. Podobnie jest z wolnością finansową. Nigdy nie będzie na odwrót. Najpierw musisz zmienić sposób swojego myślenia, aby dopiero zmienić swoją sytuację finansową.

 

© 2018 BEFree. All Rights Reserved